OEM / ODM 20 vjet

Rreth nesh

Foshan Xinglin artizanal Co., Ltd.

Foshan Xinglin artizanal Co., Ltd. specializuar në zejtarisë retro, dedikuar për kërkimin dhe zhvillimin, dizajni, prodhimin dhe shitjet e punimeve. Produktet janë përdorur gjerësisht në shtëpi, hotele, vende turistike, dhurata dhuratë, etj, ofrimin e shërbimeve ODE / OEM për klientët. zhvillimi Koncepti i "inovacionit, cilësisë "ka projektuar dhe prodhuar produkte të kënaqshme për shumicën e konsumatorëve.

Sherbime

  • Cilësi të mirë

    Xinglin shërben shumicën e përdoruesve me filozofinë e saj të biznesit të krijimit të cilësisë dhe krijimin e vlerës me integritet.
  • Cilësia Superior

    Xinglin është inovative dhe të orientuara, vazhdimisht në hulumtimin dhe zhvillimin me cilësi të lartë, gradës së lartë, stile të ndryshme të metalit retro dhurata artizanale në shtëpi evropiane
  • Desige Përshtatje

    Xinglin prodhon lloje të ndryshme të produkteve sipas nevojave të klientit, ofron ODM dhe OEM shërbimeve, dhe ofron zgjidhje të lirë të projektimit.

Xinglin Company ofron klientëve me zgjidhje të industrisë është qëllimi përfundimtar.

Nëse keni nevojë për atë, ne mund t'ju japin me zgjidhje të lirë të projektimit dhe të përdorimit të produktit shërbimeve teknike. Nëse ka ndonjë problem të cilësisë, ju mund të zëvendësojë ato falas. Kënaqësinë e juaj është e jona. Qëllimi i shërbimit.

Na kontaktoni
Enquiry TANI